Qrup 58-in saytina Xoş Gelmişsiniz
Çerşenbe, 24.04.2024, 20.42
Xoş geldiniz Qonaq | RSS

Esas Sevmek ucun urek lazimdi, bes sevilmek ucun ne lazimdi? - Страница 5 - ForumQeydiyyatGiriş
[ Yeni mesaj · İştirakçılar · Forumun qaydaları · Axtarış · RSS ]
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форума: jesi_ag  
Forum » Heyat terzi » Sevgi » Sevmek ucun urek lazimdi, bes sevilmek ucun ne lazimdi? ((pul,masin,imkan, yarasiq, aqil,savad... bawqa nee???))
Sevmek ucun urek lazimdi, bes sevilmek ucun ne lazimdi?
Sevulka Tarix: Cüme, 19.09.2008, 14.39 | Mesaj # 61
Генерал-полковник
Qrup: Aktiv User
Mesajları: 871
Şöhret: 7
Status:
deyesen qoluyublar onnu esgerliyden biggrin

Legenda_21 Tarix: Bazar ertesi, 19.01.2009, 14.53 | Mesaj # 62
Рядовой
Qrup: Istifadechi
Mesajları: 1
Şöhret: 0
Status:
salam men burda cox insanlarin kifrini oxudum coxunuz duz deyirsiz heyatda pul cox seydi amma her sey deyil heyatda qdinlar qulaqlarina kisiler gozlerine allanir unutmayinki krasiviy muj ni tvoy muj elecede pulu olan oqlanlar men eveler pula cox usdunluk verirdim amma yasa dolduqca ve heyat tecrubemnen gordumki pul 2 ci derecelidi pulnan ne segini ne xosbetliyi nede hormeti almaq olur ele bir insanla aile qurmaq olarki cox varli olar amma vat geler ele bir sey olarki butun pulu vari dovleti elinen geder amma ele kasib oqlanlar varki bacariqli olar sora ozune coxlu imkanlar qurar kasibciliq unudular yani bir sozle pul geldi gederdi qaldiki gozeliye insan var daxili o qeder gozeldiki onun xarici qusurunu ortur men bunun sahidi olmusam menim bir dosdum var belke en cirkin qiz onun uzune bele baqxmaz amma men o insani taniyanan sora bildimiki xarci gozellik yaland daxili gozelik olmasa hecnyin menesi qalmaz insan qocalir uz burusur amma o vatlarda insanin xarci gozelliyi uzune nur olaraq cixar ele qesen oqlan tanimisamki oz pis xasiyetiyle ozu ozunen iyrendirib ogozeliyiden puluda insan ucun hecne olur menim qizlara meslehetim ey gozeller insanin ne puluna ne vidine qiymet vermeyin birinci insani insan olarq qebul edin insanliqini taniyin cunki hersey geldi gererdi insanliqdan basqa cirkin qadin qiz yozdu sadece ozune fikir vermeyen insanlar var bunu bilmek lazimdi oqlandada qizdada aqil olsa heyatda her seye nail olmaq olar ey gencler aqlinizi ve heyatinizi nefsinize ve hislerinize qurban vermeyin unutmayin insan beynin bilgisayardi hansi terefe yonlendirsen o terefede gered yonlendirmek ise oz elimizdedir men haminin fikrine hormet qoyuram sadece gorduklerim ve bildiklerimi size demek isdedim bilin birine deyer vermemisden qabaq ozunuze dyer verin ki qarsinizdaki insanda size deyer versin ozunu sevmeyen ne seve ne sevile biler saqolun helelik bu qeder

Добавлено (19.01.2009, 14.53)
---------------------------------------------
salam men burda cox insanlarin kifrini oxudum coxunuz duz deyirsiz heyatda pul cox seydi amma her sey deyil heyatda qadinlar qulaqlarina kisiler gozlerine allanir unutmayinki krasiviy muj ni tvoy muj elecede pulu olan oqlanlar men eveler pula cox usdunluk verirdim amma yasa dolduqca ve heyat tecrubemnen gordumki pul 2 ci derecelidi pulnan ne segini ne xosbetliyi nede hormeti almaq olur ele bir insanla aile qurmaq olarki cox varli olar amma vat geler ele bir sey olarki butun pulu vari dovleti elinen geder amma ele kasib oqlanlar varki bacariqli olar sora ozune coxlu imkanlar qurar kasibciliq unudular yani bir sozle pul geldi gederdi qaldiki gozeliye insan var daxili o qeder gozeldiki onun xarici qusurunu ortur men bunun sahidi olmusam menim bir dosdum var belke en cirkin qiz onun uzune bele baqxmaz amma men o insani taniyanan sora bildimiki xarci gozellik yaland daxili gozelik olmasa hecnyin menesi qalmaz insan qocalir uz burusur amma o vatlarda insanin xarci gozelliyi uzune nur olaraq cixar ele qesen oqlan tanimisamki oz pis xasiyetiyle ozu ozunen iyrendirib ogozeliyiden puluda insan ucun hecne olur menim qizlara meslehetim ey gozeller insanin ne puluna ne vidine qiymet vermeyin birinci insani insan olarq qebul edin insanliqini taniyin cunki hersey geldi gererdi insanliqdan basqa cirkin qadin qiz yozdu sadece ozune fikir vermeyen insanlar var bunu bilmek lazimdi oqlandada qizdada aqil olsa heyatda her seye nail olmaq olar ey gencler aqlinizi ve heyatinizi nefsinize ve hislerinize qurban vermeyin unutmayin insan beynin bilgisayardi hansi terefe yonlendirsen o terefede gered yonlendirmek ise oz elimizdedir men haminin fikrine hormet qoyuram sadece gorduklerim ve bildiklerimi size demek isdedim bilin birine deyer vermemisden qabaq ozunuze dyer verin ki qarsinizdaki insanda size deyer versin ozunu sevmeyen ne seve ne sevile biler saqolun helelik bu qeder

--------------------------------------------------------------------------------

heyat gozeldi yasaya bilecek qeder yasamaq lazimdi

ZauR Tarix: Çerşenbe, 21.01.2009, 22.38 | Mesaj # 63
Ne Takoy Kak Vse
Qrup: Admin
Mesajları: 452
Şöhret: 10
Status:
Legenda_21, xow gelmisen.

Ах, какое блаженство - знать, что я - совершенство!

Sevulka Tarix: Çerşenbe axşamı, 03.02.2009, 17.10 | Mesaj # 64
Генерал-полковник
Status:
biggrin

azade_ezizova Tarix: Cüme, 06.02.2009, 12.46 | Mesaj # 65
Qrup: Удаленные

Legenda_21 evvela seni aramizda gormeye cox shadam smile ikincisi yaman ela fikirlerin var.esas da gozel insanin pis xarakternen insani ozunden iyrendirmeyi...elaaa....cunki bele adamlar coxdu...gozel,pullu...ama..it xasiyyet smile duzu men evvelce tam basqa fikirdeydim,sonra deyisdi fikirlerim...indi de fikirlerim qarisiqdi...bezmisem......... sad :'(

Sevulka Tarix: Çerşenbe axşamı, 10.02.2009, 16.27 | Mesaj # 66
Генерал-полковник
Status:
caaaaan.bezme aza.eger ozuvu oldurmey istesen mende yaxshi derman var.deyersen vererem biggrin

Forum » Heyat terzi » Sevgi » Sevmek ucun urek lazimdi, bes sevilmek ucun ne lazimdi? ((pul,masin,imkan, yarasiq, aqil,savad... bawqa nee???))
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поиск: