Qrup 58-in saytina Xoş Gelmişsiniz
Çerşenbe axşamı, 23.04.2024, 12.11
Xoş geldiniz Qonaq | RSS

Esas Evrovision - Страница 3 - ForumQeydiyyatGiriş
[ Yeni mesaj · İştirakçılar · Forumun qaydaları · Axtarış · RSS ]
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: mako, ZauR  
Forum » Ümumi » Ordan~Burdan » Evrovision (Evrovision)
Evrovision
Pervin Tarix: Şenbe, 24.05.2008, 23.09 | Mesaj # 31
Генерал-майор
Qrup: Gold User
Mesajları: 323
Şöhret: 9
Status:
oyaq olsam girerem

jesi_ag Tarix: Bazar, 25.05.2008, 01.51 | Mesaj # 32
I LOVE CHOCOLATES
Qrup: Admin
Mesajları: 756
Şöhret: 15
Status:
Samir ~ Elnur

Maladci Rebyata !!!

Lezzet eledi ...

Udachi za vami rebyata! smile

Bu yarishmada Bizimkiler , Finlandiya ve Turkiye lezzet eledi, her ucu rock stilinde idi .. super !!!

azade_ezizova Tarix: Bazar, 25.05.2008, 03.22 | Mesaj # 33
Qrup: Удаленные

men COX PIS OLDUM..COOX..DUZDU BIRINCI DEFE IDI KIISTIRAK EDIRDIK,BUNA GORE ELADI,AMA UZDENIRAQ ERMENI QIZININ BIZDEN ONE CIXMASINI QEBUL ETMEK CETINDI.AMA ELNURNAN SAMIRI TEBRIK EDIREM,ELADI.TAK DERJAT.ONLARIN XETRINE DEYIBLER,BILIRSIZ?ONA GORE HEC SES VERMEDE ZALDA GORSENMEDILER..DESTEK OLMAQ EVEZINE TORBA TIKIR BIZIMKILER..COXLU SOBETLER GEZIR.ESITMISIZ?

jesi_ag Tarix: Bazar, 25.05.2008, 03.23 | Mesaj # 34
I LOVE CHOCOLATES
Mesajları: 756
Şöhret: 15
Status:
Offf, Hech de duzgun sesverme olmadi, Burunlarindan gelsin ele bize ses vermeyenlerin . angry2

Lap dilxor oldum ... Bu ermenilere hele, cindir gizin neyine ses verirdiler bilmirem ... . fuck

Zaur ,ele duz demishem men, bextimiz yoxdu ki, elimizin duzu yoxdu ... :'(

Mesajı Redakte etdi jesi_ag - Bazar, 25.05.2008, 03.25

azade_ezizova Tarix: Bazar, 25.05.2008, 03.35 | Mesaj # 35

Pervin, YATMISAN?

Добавлено (25.05.2008, 03.28)
---------------------------------------------
jesi_ag, NERVIDEN OLUREM!ZEHLEMGETMISLER,HELE IRONIYAYNAN DANISIRLAR...DUZDU CESI HAQSIZDIQDI...PALITIKADI DA..K SAJELENYU

Добавлено (25.05.2008, 03.30)
ERMENI HEYASIZINA BAXE IT OL KI BEXTIN OLSUN BUNA DEYIRLER E.HEC CUR QEBUL EDE BILMIREM DA.SAG OLSUN BIZIMKILER YAXSI DESTEK OLDULAR OGLANLARA.... dry

Добавлено (25.05.2008, 03.35)
ETO JE NI CESNAAAAAAAAAAAAAAA.................... sad sad sad

Pervin Tarix: Bazar, 25.05.2008, 11.25 | Mesaj # 36
Генерал-майор
Status:
Azade yatmamishdim baxdim axira kimi qanaim qaraldi sad .Lap cox esebleshdim Turkiyeden Ermenistana 10 xal gelende.Gor ne coxdular turkiyede..... dushunurem ki ozleri ses verib..inanmiram turkler onlara ses verib.

Добавлено (25.05.2008, 11.25)
Men Turklere ses gonderdim.Men bir az melumatim vardi Evrovisiondan odur ki cox tecublu deyildi.Orda yaxshi oxuyan qalib gelmir ki ..... angry

ZauR Tarix: Bazar ertesi, 26.05.2008, 01.19 | Mesaj # 37
Ne Takoy Kak Vse
Mesajları: 452
Şöhret: 10
Status:
Bundan sonra turklere qardaw deyen Azeriler qulaginizdan ozunuz boyda sirga edin onlardan bize qardaw olmaz!

Qaz da Gurcustanin burnundan gelsin!

Добавлено (26.05.2008, 01.19)
azade_ezizova, ne olub ki orda?daniw bizde bilek de

Ах, какое блаженство - знать, что я - совершенство!

stranger Tarix: Bazar ertesi, 26.05.2008, 13.49 | Mesaj # 38
Генерал-майор
Qrup: Aktiv User
Mesajları: 316
Status:
mene coxda lezzet elemedi koncert.
Azerbaycanin, Turkiyenin, biraz Albaniyanin mahnilari xoshuma geldi.
umumilikde ise ele mahni yox idiki baxib deyesen :
"heeeeeeee bu mahni suppperdi!birinci olmalidi!"
Zaur, senin sozlerive gelende ise, diaspora boyuk rol oynayir, Turkiyede, neinki Turkiye bir cox olkelerde ermeniler coxdu. inanmiramki turklerin ozleri ses versinler .

Quote (azade_ezizova)
men COX PIS OLDUM..COOX..DUZDU BIRINCI DEFE IDI KIISTIRAK EDIRDIK,BUNA GORE ELADI,AMA UZDENIRAQ ERMENI QIZININ BIZDEN ONE CIXMASINI QEBUL ETMEK CETINDI.AMA ELNURNAN SAMIRI TEBRIK EDIREM,ELADI.TAK DERJAT.ONLARIN XETRINE DEYIBLER,BILIRSIZ?ONA GORE HEC SES VERMEDE ZALDA GORSENMEDILER..DESTEK OLMAQ EVEZINE TORBA TIKIR BIZIMKILER..COXLU SOBETLER GEZIR.ESITMISIZ?

Azade,niye xetrlerine deyiblerki?

... Никогда не стану я твоей судьбой.Но всегда останусь я сама собой...!!!

azade_ezizova Tarix: Bazar ertesi, 26.05.2008, 14.11 | Mesaj # 39

EH...XETIRLERINE ELE DEYIBLER KI,NERVLI CIXIS ETDILER,HEM SESVERMEDE OLAR ORDA DEYILDILER,GETMISDILER...NE BILIM SAYTLARN BIRINDE OXUDUM GUYA DEKORASIYAMIZI SINDIRIBLAR..O BIRINDE DE GUYA SAMIR ROYAYA ZENG EDIB DEYIB KI,BURDA NE BILIM OLARA PUL ODUYURLER AXI HER GUNLERINE NE QEDERSE,BULARA AZ VERIRLERMIS,HEM ELNURA QESENG QANADLAR HAZIRLAMALIYDILAR,BUNUN UCUN XEYLI MADDI YARDIM AYIRIBLAR,YENI QANADLARCUN,GUYA BIZIMKILER DE PULUN ALTINNAN CIXIB,QANAD HAZIRLAMIYIBLAR,TAM FERQLI DEKORASIYA OLACAYMIS,ELNURUN QANADLARI ACILACAYMIS SEHNEDE,ANGEL KIMI DA...ALINMIYIB,BULAR DA INCIYIB..ESITDIKLERIM BUDU,AMA DOGURDAN INCIYIBLER,O24U SAAT 11DE DE DEDILER,ESITMEDIZ?BAX E USAQLAR BU QEDER EZIYYET CEKIB,1CI DEFEYE 8CI YER ELADI..BIZIMKILERIN DE COX SAG OLUDU DA...HEC 1 VERILISDE DEMEDILER TEBRIK EDIRIK.

Добавлено (26.05.2008, 14.04)
MEN SHEXSEN NETICEDEN COX RAZIYAM.FEXR EDIREM ELNUR,SAMIRNEN..TAK DERJAT!ELADI. smile

Добавлено (26.05.2008, 14.06)
ZauR, TURKIYE HEMISE ERMENISTANA BAL VERIR DA..SUBHEM YOXUYDU KI BU IL DE VERER....KECEN IL DE VERIB.. sad

Добавлено (26.05.2008, 14.11)
Pervin, HE BIZ DE ESEBLESDIKI,UREYMIZI FORUMDA BOSALTDIQ..TURKIYE NIYE DE VERMESIN..OZLERI YENI TURKLER VERIBLER..AMA OZARAMIZDI ERMENI LOBBISI COX GUCLUDU AA.. angry

Sevulka Tarix: Bazar ertesi, 26.05.2008, 14.14 | Mesaj # 40
Генерал-полковник
Mesajları: 871
Şöhret: 7
Status:
ushaqlar burda hec sese ses veren olmadi.burda ancaq siyasetdi.cox heyif,lap peshman olduum sad

azade_ezizova Tarix: Bazar ertesi, 26.05.2008, 17.48 | Mesaj # 41

smile smile SEVINDIM E wink INDICE TELEVIZORDA BIZDEN SIZE VERILISINDE AXIR KI USAQLARA COX SAG OL DIYEN OLDU 8CI YERE GORE.. smile GELECEKLER,OZLERI DIYECEKLER NE OLUB,HEC NEYE INANMIYAQ,OZLEI DANISACAQLAR INSALLAH .. smile dry happy hem bilirsiz dima BILANA NARODNIY ARTIST ADI VERILECEK surprised .GOREK BIZIMKILERE NE AD VERILECEK..YA DA VAPSE COX SAG OL DIYEN OLACAQ... wacko

Добавлено (26.05.2008, 17.48)
Sevulka, HE BE SEN NE BILMISDIN.. sad .HAMISI SIYASETDI..NICEVO GELEN IL DAHA YAXSI OLAR..

Sevulka Tarix: Çerşenbe axşamı, 27.05.2008, 15.55 | Mesaj # 42
Генерал-полковник
Mesajları: 871
Şöhret: 7
Status:
allahqoysa

ZauR Tarix: Çerşenbe, 28.05.2008, 00.03 | Mesaj # 43
Ne Takoy Kak Vse
Mesajları: 452
Status:
stranger, ne qeder de 4ox olsalar da amma Turkiyede turkler daha 4oxdur ay Afulya. Onlardan bize qardaw olmaz...Macaristana ve Makedoniyaya ewq olsun

Ах, какое блаженство - знать, что я - совершенство!

Pervin Tarix: Şenbe, 31.05.2008, 21.20 | Mesaj # 44
Генерал-майор
Status:
[img][/img]

azade_ezizova Tarix: Çerşenbe, 04.06.2008, 11.09 | Mesaj # 45

YARASIQDILAR EEE,DIMA BILANIN ADINI KUCE YE VERDILER,GOREK BIZIMKILERIN ADINA NESE ACACAQLAR. happy

Forum » Ümumi » Ordan~Burdan » Evrovision (Evrovision)
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: